Gümüş Alanlar

Gümüş Alanlar

gümüş alanlar olarak hizmet vermekteyiz. Elden çıkarmak istediğiniz çeşitli eşyalarınızı degerinde satmak için bizden yardım alabilirsiniz tek yapmanız gereken whatsapp tan detaylı fotoğraf göndermenizdir. Sizlerden gelen fotoğrafları inceleyerek en kısa sürede teklifimizi iletiyoruz ve iletişime geçiyoruz, teklifimizi beğendiniz durumda en kısa sürede randevulaşıp ikinci el eşyalarınızı alıyoruz. önceliğimiz bizim için müşterilerimizin bizden memnun kalmasıdır.

Beyaz eşya, elektrikli ev aletlerinin modeline bakmak zorundayız. Bizim için alım satım yaparken bunlar önemlidir bu sebeblerden dolayı bazı müşterilerimize değerlendirmeye alamayacağımızı söylemek zorunda kalıyoruz. bizim içinde satışını yapabileceğimiz müşterilerimizin bizden memnun kalacağı kullanabileceği ve tavsiye edebileceği ürünleri almamız gerekiyor.

Ne tür ikinci el eşyalar alıyoruz? bu ürünlerden nelerdir, ikinci el eşya denildiği zaman akla bi çok eşya geliyor bizim ilgilendiğimiz, dört sınıfa ayrılır ikinci el beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, gümüş ve antika eşyalarınızdır, buzdolabı, çamaşır makinesi bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, tv, kombi, led tv ,bilgisayar, elektrikli ev aletleri, koltuk takımı, köşe koltuk, yatak odası, baza takımı, genç odası, ofis tvsı, el dokuma halı, taş plak, gümüş, saat, piyano, plak calar gibi ilgi alanımızdaki eşyalardır.

Gümüş satanlar

İkinci El Eşya, kaliteli ikinci el eşya ya ihtiyacınız olduğunda Bize ulaşın ücretsiz nakliye ile eşyalarınızı alım ve satım yapıyoruz. Kalitesiz eşyaları, kullanmayacağımız eşyaları kesinlikle satmayız ve almayız. İhtiyacınız olan ikinci el eşyayı aldınız ve aldıktan sonra ikinci el eşyanızda her hangi bir sıkıntı çıktı sakin telaşlanmayın bizi arayın hemen değiştirelim.

İkinci el eşya çok rağbet görmektedir, öğrenci, polis, öğretmen geçici göreve gelen memurlarımız genelde tercih etmektedirler.

Eşyalarınızı bizden aldıktan sonra şehrimizden farklı bir şehre taşıyacaksanız ikinci el eşyanızı tekrardan alırız bu durumda sizde sıkıntı çekmemiş olursunuz. İkinci el eşyanın yanında Spot eşyalarımızda vardır. İster işyerimize gelerek ister iseniz Telefonunuza fotoğrafları talep ederek ikinci el veya spot eşyaları inceleyebilir satın almak isterseniz kapınıza kadar teslim edebiliriz. Bizim iş felsefemizde para yerine insan ve dost kazanmak birinci vazifemiz olmuştur.

Siz değerli müşterilerine kaliteli hizmeti sunmak için elimizden gelenin fazlasıyla yardımcı olacağız. Tv Spot eşyada aradığınız her şey ikinci el beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, gümüş, buzdolabı, çamaşır makinesi bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, tv, kombi, led tv, bilgisayar, elektrikli ev aletleri, koltuk takımı, köşe koltuk, L koltuk, deri koltuk, yatak odası, baza takımı, genç odası,

Gümüşda bulunmaktadır, yeter ki isteyin yeter. Kaliteli ürünlerimizi güncel olarak takip etmek için facebook , instagram, hesaplarımızı takip edebilir bizimle iletişime geçerek yeni gelen ürünlerden hemen haberdar olabilirsiniz.

Tv İkinci el Eşya sektörüne hizmet vermekteyiz. Gümüş ‘da sıfıra yakın ve hatta sıfır ürünler bulabilirsiniz. Apartınız var yada sıfırdan tüm eşyaları ile eksiksiz apart yada daire kurmak istiyorsunuz. Hiç canınızı sıkıp kafanızı yormanıza gerek yok

spot eşya ister ikinci el eşya ile a’dan z’ye eksiksiz anahtar teslim kurulumunu yaparak siz değerli müşterilerimize teslim edelim. Biz Tv ikinci el ve Tv Spot Sektöründe her daim yanınızdayız.